5 מפגשי/פסטיבלי רכב שחובה לסמן עליהם V (או לפחות לחלום עליהם)

Goodwood Festival of Speedאנגליה

"פסטיבל המהירות" של גודווד הנערך במערב סאסקס באנגליה הוא אירוע חובה לכל אוהבי הרכב באשר הם. מוגדר כאירוע "טיפוס גבעה" הנערך על אספלט, הפסטיבל המוטורי הזה מושך אליו משוגעים לדבר מכל רחבי העולם משנת 1993. הפסטיבל מתקיים ב"טירת גודווד" השייכת ללורד מרצ' חובב המוטוריקה, ובשטחה גם נמצא מסלול המרוצים Goodwood Circuit. במשך שלושת ימי הפסטיבל יהינו המבקרים ממנה מוטורית גדושה במיוחד הכוללת מרוצים, מופיעים מוטוריים של כלי רכב מכל הסוגים ושבירת שיאים שונים.

 

Monterey Car Weekקליפורניה ארה"ב

אמריקה אוהבת הכל בגדול, ובמונטרי שבקליפורניה, ארה"ב, חוגגים את אהבת המוטוריקה במשך שבוע שלם. האירוע מושך אליו אוהבי רכב מכל רחבי אמריקה והעולם, שבאים ליהנות מחגיגה שלימה המאגדת בתוכה מפגשי רכב, תערוכות שונות, מכירות פומביות של רכבים נדירים, מרוצים, מסיבות ועוד.

אז אם במקרה מצאתם את עצמכם בחוף המערבי של ארה"ב בחודש אוגוסט, שבוע המכוניות של מונטרי הוא אירוע שלא תרצו לפספס.

 

GUMBALL 3000 – אירופה/ארה"ב

מה מקבלים כשמשלבים מכוניות על, סלבריטאים והרבה מצלמות? בלגן אחד גדול – ואין הגדרה טובה מזו ל"ראלי המיליונרים" או בשמו הרשמי GUMBALL 3000 RALLY. הסיבוב הראשון יצא לדרך ב-1999 כאשר המטרה המוגדרת היא לחגוג כמה שיותר. מאז ועד היום (כאשר הוא נערך כל שנה בלוקיישן אחר), ראלי GUMBGALL נחשב לאחד מאירועי המוטוריקה הצבעוניים ביותר שקיימים.

 

Raceism Event – אירופה

פסטיבל מוטוריקה אירופאי לחובבי המשופרות והצמיגים החרוכים. ה-RACEISM הינו אחד ממפגשי הרכב הגדולים ביבשת. מאגד בתוכו רכבים מכל היצרנים, הפסטיבל הוא הזדמנות מצוינת למשפרים להשוויץ בפרויקטים שלהם ולחשוף אותם לעיני כל. אל דאגה – לא רק רכבים עומדים תמצאו בחגיגה המוטורית הזו, מסלול הדריפטים שלצד החנייה הגדולה בה מתרכזים המשתתפים מבטיח אקשן בלי סוף.

 

Custom Offsets Daytona – דייטונה ארה"ב

חובבי טנדרים שימו לב – האירוע הזה כולו על טהרת ה-PICK UP'S. נערך בדייטונה שבפלורידה, המפגש הזה מושך אליו כ-8,000 רכבים משופרים שמוכיחים שאפשר להפוך כל דבר גדול באמת, לגדול אפילו יותר.